Tanie Pranie Zielona Góra

REGULAMIN:

1. Skorzystanie z usługi jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu.
2. Nie wszystkie plamy da się usunąć. Niektóre pozostawiają trwały ślad na materiale.
3. Nawet gdy plama pozostanie, ponieważ zaliczana jest do tych, których usunięcie jest niemożliwe, usługa została wykonana i należy uiścić wcześniej ustaloną opłatę.
4. Zapach uryny lub paliwa jest trudny do usunięcia. Niekiedy wymagane jest ponowne pranie, czego trzeba mieć świadomość. Za ponowne pranie należy uiścić opłatę w wysokości 30 zł. Zostanie dogłębnie wyprany element, który wydziela nieprzyjemny zapach. W przypadku, gdy ponowne pranie okazuje się nieskuteczne, istnieje jeszcze alternatywa w postaci ozonowania.
5. Godziny rezerwacji oraz czas trwania usługi są godzinami orientacyjnymi, ponieważ nie zawsze można dokładnie przewidzieć ile czasu zajmie usługa u aktualnego bądź poprzedniego klienta.
6. Przed przyjazdem na bazę należy się wcześniej umówić telefonicznie bądź za pomocą formularza na stronie internetowej, gdyż pracujemy często mobilnie i może nas nie być "na miejscu".
7. Mimo, iż nie mieliśmy jeszcze zgłoszenia odnośnie zniszczenia / odklejenia się podsufitki, pranie tego elementu samochodu wykonywane jest na odpowiedzialność zlecającego usługę.
8. Obowiązkiem klienta jest przygotowanie miejsca prania oraz zapewnienie dostępu do prądu i ciepłej wody. Chociaż na bieżąco wycieramy podłogę, nie odpowiadamy za jej ewentualne uszkodzenie. Dotyczy się to również ścian. Mebel odsuwamy od ściany, lecz, jeśli w pomieszczeniu nie ma zbyt wystarczająco miejsca, aby uniknąć zamoczenia ściany, nie odpowiadamy za jej ewentualne uszkodzenie.
9. Dywan przywożony do nas powinien być wytrzepany i odkurzony. Jeśli nie jest, pranie może okazać się mniej skuteczne lub może zostać naliczona dodatkowa opłata za odkurzanie dywanu.
10. Pierzemy jedynie dywany syntetyczne. Wszelkie inne dywany prane są na ryzyko właściciela.
11. Dywan nieodebrany przez okres miesiąca, bez uprzedniej zgody właściciela Tanie Pranie, zostaje zutylizowany bądź przechodzi na własność Tanie Pranie.